czwartek, 5 lutego 2015

W styczniu zasiliły moje półki...

Mega stos i sama jak patrze na to zdjęcie, to mnie lekko przeraża. Kiedy ja to przeczytam? Na swoje usprawiedliwienie mogę dodać tylko, że mało kupiłam osobiście, większość to egzemplarze recenzyjne. O niektórych już pisałam w poprzednich notkach.Teraz walczę z czasem, a raczej jego brakiem, żeby nadgonić czytanie.
Pierwsze trzy od góry to zakupy Biedronkowe, "Domofon" kosztował 9,9 zł a dwie pozostałe 2,99 zł.
"Życie to nie bajka" oraz "Córeczka" i "Królewna mroku"to moje własne zakupy.
Reszta- recenzyjne, cieszą mnie bardzo i dziękuję za każdą z nich :-)

3 komentarze:

  1. "Królewna mroku", "Życie to nie bajka"... fajne książki sobie wyłapałaś, a ja o nich nie słyszałam jeszcze. My mieliśmy książki tylko po 9.90, po 2.99 nie było. Nawet nie widziałam tych tytułów. Ja wczoraj w nocy zaczęłam czytać " Kurort Amnezja " i powiem ci, że dzisiaj w nocy ją skończę, chociaż jutro też wstaje o 4.30 ;) Bardzo fajny thriller psychologiczny. Jak dla mnie prawie dorównuje "Dopóki Cię nie zdobędę". Nie spodziewałam się, że będzie to tak dobra książka.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wyobraź sobie, że nie spotkałem się z żadną książką z Twojego stosu. Nie omieszkam się jednak życzyć Ci miłej lektury :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Malwinka jak mówisz, że sporo w tej książce opisów takich a nie innych, to ja daruję sobie czytanie tej książki. Już mam ich dosyć po tym "Ogrodzie Kamili" ;)

    OdpowiedzUsuń