poniedziałek, 12 stycznia 2015

Konkurs!!!

Na moim fanpage'u konkurs, gdzie można wygrać najnowszy thriller "Patrz na mnie", zapraszam!
https://www.facebook.com/pages/Malwina-Czyta/549631235148433?ref=hl

7 komentarzy:

 1. Oooo to świetnie, że książki do Ciebie idą same :) Ja zrobiłam zamówienie na nie ;) No i jeszcze "Nie puszczaj mojej dłoni" na Arosie kupiłam przy okazji. O " Dante na tropie " nie słyszałam. To jest chyba ta seria co "Zaczaruj mnie", " Jako z niespodzianką"... tak? Chętnie od Ciebie pożyczę :) Malwinka ja cicho siedzę, bo nie mam siły na nic. Teraz miałam 5 dni po 12 godzin. Możesz sobie wyobrazić jaki miałam humor na wszystko. Jeszcze myślałam, że sobie oddychnę jak będę miała urlop, ale nasza wspaniała kierowniczka wymyśliła sobie, że sob i nd do pracy, pon i wt urlop, śr do pracy, czw i pt urlop, sob i nd do pracy. Chyba tylko taka u nas jest chora polityka wydawania zaległych urlopów. I jak tu mieć spokojne nerwy...

  OdpowiedzUsuń
 2. Malwinka ja chętnie przeczytam i tą Marcina Prokopa, jak tylko twoje dzieci są w stanie rozstać się z nią na jakiś czas :) Teraz kończę czytać " Koniec świata ", ale taka w zasadzie o niczym ;) Później biorę się za "Autorkę" bo termin oddania mnie zacznie gonić. " Podarunek " polecam :) " Wieczna wiosna " też fajna.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oglądałam nową stronę Filii. Znacznie fajniejsza i bardziej przejrzysta niż ta poprzednia. Wogóle wydawnictwo pod względem fajnych książek całkiem nieźle sobie radzi. Już w zapowiedziach widzę co najmniej cztery tytuły, które kupię.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciesze się, że "Podarunek" cię wciągnął :) Ja teraz czytam "Autorkę", no i czekam na przesyłkę z Arosa. We wtorek mam dostać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Malwinka będę brała się za wystawianie t-shirtów z kr. rękawem głównie z h&m i głównie na rozmiar 6-8 lat, 122-128 cm. Pisałaś kiedyś żebym dała ci znać, jak coś będę miała, to napisz mi czy byś coś chciała, zanim powystawiam na aukcjach.

  OdpowiedzUsuń
 6. Malwinka ja porobię zdj i ci prześlę, to sobie powybierasz, które ci pasują. Jest ich całkiem sporo z tego co rzuciłam okiem.

  OdpowiedzUsuń
 7. Malwinka w momencie, kiedy wysyłałam do Ciebie e-maila doszedł mi twój komentarz ;)

  OdpowiedzUsuń