poniedziałek, 28 lipca 2014

Stosik lipcowy...

W lipcu mam spory zapas do czytania. Jest to spowodowane m.in. nawiązaniem współpracy z dwoma wydawnictwami.Cieszy mnie to ogromnie :-)

Od góry:
1. Lisa Scottoline "Wracajmy do domu"- książkę wygrałam w konkursie fotograficznym klubu Kobiety to Czytają. Dziękuję!!!
2.Jayne Amelia Larson "Woziłam Arabskie księżniczki" - wygrana w konkursie Wydawnictwa Znak. Dziękuję!!!
3. Amanda Coplin "Morelowy sad" - egzemplarz recenzyjny od Black Publishing
4. Philip Kazan "Apetyt" - egzemplarz recenzyjny od Wydawnictwa Znak
5. Tami Hoag "Dziewczyna # 9" - recenzyjna od Mira Harlequin.
6 i 7. Beata Pawlikowska "Blondynka w Chinach" i "Blondynka na Czarnym Lądzie"- zakup własny.

Dwie z tego stosiku już przeczytałam, pora na kolejne.Recenzje wkrótce :-)

9 komentarzy:

 1. "Dziewczyna", "Woziłam arabskie księżniczki" i "Morelowy sad" są mi zupełnie nieznane. Ciekawe jak wypadną w twoich opiniach. "Apetyt" mi już nieco przybliżyłaś recenzją. "Blondynkę" kupiłam dzisiaj i ja ;) Teraz czekam na przesyłkę. Przy okazji dzięki za sms-a i za paczkę, którą mi podsyłasz :) Ja też postaram się w tym tygodniu wysłać ci książki. Jak pójdą to dam znać. My dopiero co wróciliśmy z ZOO ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. W biedr. artykuły szkolne będą od 4 sierpnia. Gazetka już jest na stronie.

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja czytam teraz "Grecka mozaika". Nie wiem, czy jej czasem nie rzucę przedwcześnie...

  OdpowiedzUsuń
 4. Malwinka dziękuję Ci bardzo za książki. Właśnie dotarły :) Porzuciłam "Grecką mozaikę". Nie mam ochoty denerwować się czytając następną beznadziejną książkę. Zaczęłam "Cena marzeń", a zaraz po niej chyba pochłonę "Dziesięć płytkich oddechów" od Ciebie ;) Ciekawe jaka ta "Dziewczyna" jest :)

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja ci Malwinka musze powiedzieć, że przerwałam czytanie książki z biblioteki ( chwilowo ) i zaczęłam sobie podczytywać " Dziesięć płytkich oddechów " Wciągnęła mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Stosik cudowny! Szczególnie czekam na recenzje trzech książek z góry stosiku :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Malwinka wysłałam Ci dzisiaj paczkę, ale zupełnie zapomniałam o spineczkach dla Kingusi. Następnym razem podeślę. W każdym razie czekają. Przepraszam Was dziewczyny. normalnie sklerozę mam...

  OdpowiedzUsuń
 8. Malwinka wczoraj dopiero późno w nocy zauważyłam sms-a od Ciebie. Fajnie, że już ksiązki doszły do Ciebie. Jestem tylko zła na swoja sklerozę, że zapomniałam o tych kwiatuszkach. Ehhhh... Dzisiaj o 5.oo obudzily mnie gołebie na balkonie i jedynie dobre jest w tym to, że miałam okazję dokończyć " Dziesięć plytkich oddechów " :) Teraz zabiorę się za tą " Cenę marzeń " którą zaczęłam ;) Fajny jest ten "Morelowy sad " ?

  OdpowiedzUsuń
 9. Wspaniały stosik :) "Apetyt","Morelowy sad" i "Wracajmy do domu" również posiadam, Uwielbiam książki wydawane pod patronatem klubu Kobiety to czytają. Chętnie przeczytałabym "Woziłam Arabskie księżniczki".

  OdpowiedzUsuń