wtorek, 3 czerwca 2014

Co nowego...

W maju pozwoliłam sobie kupić 3 książki. Już pomału w nałóg mi wchodzi oszczędnie sprawiać zakupy książkowe. Czwarta to jak co miesiąc, od wydawnictwa Mira do recenzji - cieszy tak samo jak te kupione.

1.Erica Spindler "Wyścig ze smiercią"
2.Stephane Evanowitch "Miłość w rozmiarze XXL"
3.Sophie Mckenzie "Zamknij oczy"
4.Radek Rak "Kocham Cię, Lilith"


Jeszcze wspomnę że dziś mija 8 lat jak jestem szczęśliwą żoną :-)
Mąż mnie tak rano zaskoczył:

I jeszcze padły słowa: "Oby więcej takich lat".
Miło na serduchu :-)

4 komentarze:

 1. No jasne, że ma być jak najwięcej takich wspólnych lat :) Tego Wam życzę. Ale ten czas leci... Nie spodziewałam się dzisiaj u ciebie wpisu stosikowego :) Mile mnie zaskoczył :) Tej ostatniej nie znam. Zaraz luknę o czym jest :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej Malwinka. Wpadam ci powiedzieć, że nie wytrzymałam i zamówiłam przed chwilą "Zamknij oczy". Dzisiaj mam wolną noc, to trochę nadgonię czytanie o ile śpioch mnie nie dopadnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wpadam na kawkę ;) Widze, że teraz czytasz "wyścig ze smiercią". Ciekawe czy przypadnie ci do gustu, chociaz ja na Spindler jeszcze się nie przejechałam :) Ja nie moge mieć dnia wolnego, bo wczoraj wieczorem zamówiłam cztery książki.. ehhh... A miałam czekać z kupowaniem, do premiery tej, co wygrałaś ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak po pikniku Malwinka? :) Ja zamówiłam Beatę Pawlikowską. Jak dojdą do mnie, to wkleję zdjęcie ;) Dzisiaj ma być świetna pogoda i chyba gdzieś ruszymy z dziećmi. Jutro na działkę do rodziców, a dzisiaj może śmigniemy do Zoo, albo na lotnisko... Muszę coś wymyślić, zanim Jarek wróci z nocki, żebym zdążyła go nastawić psychicznie na jakąś wycieczkę ;)

  OdpowiedzUsuń